YAKUP KUMAŞÇILIK

Kumaşta
Kalitenin Adı

Misyonumuz

Kumaş üretimi pazarında, sektör ve pazar ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmeti sunarak bulunduğumuz pazarlarda markamız ile rekabeti oluşturan firmalardan biri olmaktır.

Vizyonumuz

''Her Kumaş, Kaliteyle Örülür'' hedefiyle tüketicilerimizin giyim kalitesini yükseltecek, güvenilir, yenilikçi kumaş ürünleri ile çözüm sunan lider bir kuruluş olmaktır.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Yakup Kumaşçılık

Yakup Kumaşcılık olarak, sizlere en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Firmamız, tekstil sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimiyle, kalite, çeşitlilik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir misyon benimsemiştir.

Yakup Kumaşçılık 1989 yılında Aday Tekstil ünvanı altında İstanbul Zeytinburnu’nda işletmeye açılarak, çocuk, erkek, bayan kumaş üretimi için, örme kumaş tedarik etmek üzere faaliyete geçmiştir. 1996 yılında kurumsallaşarak Emin Aday Tekstil İnş. Gıda Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını alıp faaliyetlerini daha geniş kapsamlı alanlarda yürüterek 30 değişik kumaş çeşidiyle faaliyetine devam etmiştir. 2023 yılında ise firmamız yeni marka yüzü ile Emin Aday markası adı altında Yakup Kumaşçılık ünvanını almıştır. Bugün güçlü finansal yapısı ile İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan firmamız faaliyetine devam etmektedir. 

Yakup Kumaşçılık, ürünlerinde sağladığı çeşitlilik, mevcut stoğu, uygun fiyatlama ve kaliteli hizmet anlayışı ile tekstil sektöründe öncü bir firma olmuştur. 1989 yılından bu zamana kapasitesini yükseltmiş ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmış, kalitesinden taviz vermeden müşterilerine sağladığı her türlü yazlık ve kışlık kumaş çeşitleriyle özellikle yurtiçi ve yurtdışında ki üreticiler tarafından aranan bir firma olma başarısını korumuştur.
Ürün temininde ; hammadde seçiminden, paketleme aşamalarına kadar kaliteye ve müşteri ihtiyaçlarına azami dikkat edilmekte, yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile yerli ve uluslar arası müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.